Audyt techniczny – Legionella pneumophila

,

Oferujemy Państwu przeprowadzenie audytu technicznego pod kątem zagrożenia bakterią Legionella pneumophila. Mamy wieloletnie doświadczenia w zwalczaniu Legionelli w kilku krajach UE i dysponujemy zespołem fachowców w tej dziedzinie. Nasze działanie jest oparte na rozwiązywaniu problemów i stosowaniu różnych metod w szpitalach, hotelach, obiektach użyteczności publicznej, firmach, spółdzielniach mieszkaniowych itp.

Na podstawie wizyty eksperta technicznego z firmy EuroClean dla klienta zostanie sporządzona dokumentacja, zawierająca ocenę stanu faktycznego, dane o istniejącym zagrożeniu lub przyczynach przekroczenia normy kolonii bakterii, możliwościach rozwiązania problemu i zasadach profilaktyki przeciw zakażeniu systemu c.w.u.

Istnieje kilka sposobów, jak minimalizować ryzyko pojawiania się bakterii w ciepłej wodzie. Audyt techniczny zawiera możliwe sposoby rozwiązania wykrytych nieprawidłowości i zalecenia, które czasem można zrealizować we własnym zakresie i niedużym kosztem. Nie w każdym przypadku trzeba od razu stosować najdroższą metodę dezynfekcyjną na rynku !

Istnieje dużo metod dezynfekcji ciepłej wody. Każda z metod ma nie tylko swoje zalety, ale też wady lub skutki uboczne i nie każda metoda nadaje się do stosowania w dowolnych warunkach ! Doradzimy na co zwracać uwagę i jak dobrać odpowiednią metodę. Zakup wybranej technologii do dezynfekcji to pierwszy krok. Kupują Państwo tylko “narzędzie”. Trzeba jeszcze znać się na tym, jak narzędzia używać ?

I to jest właśnie “know-how” które my posiadamy i oferujemy. Korzystając z naszej fachowej pomocy mogą Państwo uniknąć sytuacji, gdy rozwiązanie jednego problemu poskutkuje pojawieniem się kolejnych.

 

Jesteście zainteresowani ?

Kontakt: +48 532-31-31-31

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *